TECHNIA, spol. s r.o. SORTIMO Ochrana a kotvenie nákladu

Mám záujem o toto vozidlo

Výrobca

TECHNIA, spol. s r.o.

Komárňanská cesta 72
940 01
Nové Zámky-Dolná kapsa

Produkt

Prečo investovať do regálového systému SORTIMO Globelyst?

Regálový systém SORTIMO Globelyst prinesie do vášho úžitkového vozidla poriadok a zefektívni vašu prácu. SORTIMO Globelyst zníži čas strávený hľadaním materiálu a súčiastok. Vďaka množstvu špeciálnych systémov, zariadenie servisných a úžitkových vozidiel SORTIMO zefektívny prácu v každom odvetví podnikania. Regálový systém Globelyst je vysoko odolný a kvalitný vďaka kombinácii použitých materiálov.

  • OVERENÁ KVALITA SORTIMO

Špeciálna kombinácia použitia vysokopevnej ocele, ľahkého hliníku a robustného plastu je zárukou vysokej odolnosti regálových systémov SORTIMO Globelyst. Všetky skelety zásuviek a vane vyrobené z vysokopevnej ocele sú práškovo povlakované, aby boli odolné voči korózii. Regálové systémy SORTIMO Globelyst jú vyrobené v Nemecku.

  • TESTOVANÉ CRASH TESTAMI

Záleží nám na vašej bezpečnosti. Všetky regálové systéme SORTIMO Globelyst sú pravidelne podrobované crash testom. Vystavujeme ich čelnému nárazu do steny. Pozrieť si to môžete tu.

  • NEOBMEDZENÉ MOŽNOSTI S PRÍSLUŠENSTVOM SORTIMO

Zariadenie úžitkových vozidiel SORTIMO Globelyst je kompatibilné so širokou paletou príslušenstva. Vďaka tomu vám prispôsobíme servisné alebo úžitkové vozidlo na mieru vašim individuálnym potrebám.

  • INDIVIDUÁLNE RIEŠENIE NA MIERU

Regálové systémy SORTIMO Globelyst sú výnimočné svojou flexibilitou. Vďaka tomu vám navrhneme a poskladáme zostavu, ktorá bude spĺňať vaše individuálne potreby. Všetky komponenty systému Globelyst je možné kombinovať bez obmedzenia.

Doplnky produktu

Zakladač dokumentov
T-BOXX kufor s organizérom

Set boxov pre T-BOXX
L-BOXX
Výstražné zariadenie
LS-BOXX mobilný

LT-BOXX
M-BOXX

Kovový kufor
Sverák

S-BOXX
Upínacie kurty

Menič napätia
Háčky

Technické údaje

Hmotnosť vozidla V závislosti na úprave prestavbám a materiálu prepravovaného vo vozidle
Vozidlo Objem nákladného priestoru - veľkosť pracovného prostredia pojazdnej dielne
Jumper L1H1 8 m3
Jumper L2H1 10 m3
Jumper L2H2 11,5 m3
Jumper L3H2 13 m3
Jumper L3H3 15 m3
Jumper L4H2 15 m3
Jumper L4H3 17 m3

Video recenzia

Doplňujúce informácie k produktu

Regálový systém SORTIMO Globelyst prinesie do vášho úžitkového vozidla poriadok a zefektívni vašu prácu. SORTIMO Globelyst zníži čas strávený hľadaním materiálu a súčiastok. Vďaka množstvu špeciálnych systémov, zariadenie servisných a úžitkových vozidiel SORTIMO zefektívny prácu v každom odvetví podnikania. Regálový systém Globelyst je vysoko odolný a kvalitný vďaka kombinácii použitých materiálov

Žiadosť o ponuku   TECHNIA, spol. s r.o. SORTIMO Ochrana a kotvenie nákladu