TECHNIA, spol. s r.o. SORTIMO Hliníková skříňová nadstavba

Mám záujem o toto vozidlo

Výrobca

TECHNIA, spol. s r.o.

Komárňanská cesta 72
940 01
Nové Zámky-Dolná kapsa

Produkt

Regálový systém SORTIMO Globelyst prinesie do vášho úžitkového vozidla poriadok a zefektívni vašu prácu. SORTIMO Globelyst zníži čas strávený hľadaním materiálu a súčiastok. Vďaka množstvu špeciálnych systémov, zariadenie servisných a úžitkových vozidiel SORTIMO zefektívny prácu v každom odvetví podnikania. Regálový systém Globelyst je vysoko odolný a kvalitný vďaka kombinácii použitých materiálov

Prečo investovať do regálového systému SORTIMO Globelyst?

Regálový systém SORTIMO Globelyst prinesie do vášho úžitkového vozidla poriadok a zefektívni vašu prácu. SORTIMO Globelyst zníži čas strávený hľadaním materiálu a súčiastok. Vďaka množstvu špeciálnych systémov, zariadenie servisných a úžitkových vozidiel SORTIMO zefektívny prácu v každom odvetví podnikania. Regálový systém Globelyst je vysoko odolný a kvalitný vďaka kombinácii použitých materiálov.

  • OVERENÁ KVALITA SORTIMO

Špeciálna kombinácia použitia vysokopevnej ocele, ľahkého hliníku a robustného plastu je zárukou vysokej odolnosti regálových systémov SORTIMO Globelyst. Všetky skelety zásuviek a vane vyrobené z vysokopevnej ocele sú práškovo povlakované, aby boli odolné voči korózii. Regálové systémy SORTIMO Globelyst jú vyrobené v Nemecku.

  • TESTOVANÉ CRASH TESTAMI

Záleží nám na vašej bezpečnosti. Všetky regálové systéme SORTIMO Globelyst sú pravidelne podrobované crash testom. Vystavujeme ich čelnému nárazu do steny. Pozrieť si to môžete tu.

  • NEOBMEDZENÉ MOŽNOSTI S PRÍSLUŠENSTVOM SORTIMO

Zariadenie úžitkových vozidiel SORTIMO Globelyst je kompatibilné so širokou paletou príslušenstva. Vďaka tomu vám prispôsobíme servisné alebo úžitkové vozidlo na mieru vašim individuálnym potrebám.

  • INDIVIDUÁLNE RIEŠENIE NA MIERU

Regálové systémy SORTIMO Globelyst sú výnimočné svojou flexibilitou. Vďaka tomu vám navrhneme a poskladáme zostavu, ktorá bude spĺňať vaše individuálne potreby. Všetky komponenty systému Globelyst je možné kombinovať bez obmedzenia.

Doplňujúce informácie k produktu

Organizácia v úžitkových automobiloch

Štítkové značenie mySORTIMO vám prinesie poriadok a efektivitu

 

Nová produktová rada zariadenia úžitkových vozidiel SORTIMO SR5 sa pýši rôznymi vychytávkami pre systematickú a efektívnu organizáciu v úložnom priestore automobilu. Jednou z nich je aj Sortimo štítkové značenie, ktoré môže byť použité na zásuvkách, plastových boxoch, regálových vaniach a taktiež aj na drobných krabičkách v zásuvkách.

 

Prehľadné označovanie prostredníctvom štítkov je rozdelené do 6 farebných prevedení pre jasný prehľad a rýchle použitie prevážaného náradia a materiálu. Plastové klipy sú jednoducho nakliknuteľné a sú jednoducho použiteľné na každom komponente SR5 zariadenia. Vďaka farebnému značeniu máte vždy optimálny prehľad o obsahu. Optimalizujete tak proces objednávaného chýbajúceho materiálu, ktorý ľahko zistíte včas.

Žiadosť o ponuku   TECHNIA, spol. s r.o. SORTIMO Hliníková skříňová nadstavba