POINT Zvýšenie obsaditeľnosti o 3 až 4 miesta Snoeks

Mám záujem o toto vozidlo

Výrobca

Produkt

POINT a.s. Žilina je zástupcom výrobcu holandskej spoločnosti Snoeks Automotive B.V. – špecialistu na vývoj, výrobu a montáž setov pre zvýšenie počtu miest na sedenie, ľahkých úžitkových vozidiel pre značky Citroën, FIAT, Peugeot, Volkswagen, Renault, Ford, Iveco, Mercedes-Benz, Opel, Nissan.

V zmysle zákona č.725/2004 Z.z. o podmienkach prevádzky vozidiel na pozemných komunikáciách je naša spoločnosť výrobcom hromadných prestavieb schválených typov vozidiel.

Video recenzia

Doplňujúce informácie k produktu

Typy prestavieb:

Pevné

PEVNÉ, pretože deliaca prepážka za druhým radom sedadiel ako aj samotná troj resp. štvor-lavica sú pevne spojené s karosériou vozidla.

Prestavbou zo “skriňovej dodávky”, ktorá mala pôvodne 2 alebo 3 miesta na sedenie tak vzniká – 5, 6 alebo až 7-miestne úžitkové vozidlo, ktoré naďalej disponuje dostatočným nákladovým priestorom.

FlexCab

FlexCab je typ dvoj-kabíny špeciálne vyvinutý pre modely Citroën JUMPER, Fiat DUCATO a Peugeot BOXER.

FlexCab práve preto lebo vozidlo s týmto typom prestavby dokáže naozaj flexibilne reagovať na potreby svojho majiteľa. V priebehu niekoľkých sekúnd môžete meniť pomer pasažierov a objemu ložného priestoru  pomocou sofistikovaného systému posuvu deliacej prepážky.

Špeciálne

Špeciálne prestavby vychádzajú z individuálnych požiadaviek zákazníkov na modifikáciu ich úžitkových vozidiel a preto aj vo väčšine podliehajú procesu povoľovania a schvaľovania jednotlivého vozidla.

Niektoré z realizovaných, ako napr. “pojazdná dielňa” či sklápač s pohonom 4×4 a hydraulickým žeriavom, môžete vidieť v našich realizáciách.

Žiadosť o ponuku   POINT Zvýšenie obsaditeľnosti o 3 až 4 miesta Snoeks