POINT Zvýšenie obsaditeľnosti o 3 až 4 miesta Snoeks

Mám záujem o toto vozidlo

Výrobca

Produkt

POINT a.s. Žilina je zástupcom výrobcu holandskej spoločnosti Snoeks Automotive B.V. – špecialistu na vývoj, výrobu a montáž setov pre zvýšenie počtu miest na sedenie, ľahkých úžitkových vozidiel pre značky Citroën, FIAT, Peugeot, Volkswagen, Renault, Ford, Iveco, Mercedes-Benz, Opel, Nissan.

V zmysle zákona č.725/2004 Z.z. o podmienkach prevádzky vozidiel na pozemných komunikáciách je naša spoločnosť výrobcom hromadných prestavieb schválených typov vozidiel.

Doplňujúce informácie k produktu

Už so základnou prestavbou sú bezpečnosť a funkčnosť na prvom mieste. Táto dvojitá kabína môže prepraviť až sedem osôb a zároveň poskytuje batožinový priestor, v ktorom môžete ľahko prepravovať všetky potrebné materiály a nástroje potrebné pre všetkých siedmych členov posádky.

Všetky miesta na sedenie sú vybavené schválenými 3-bodovými bezpečnostnými pásmi. Na čalúnenie sedadiel v druhom rade je vždy použitá identická látka ako na predné sedačky.

Kombinácia komfortnej troj resp. štvor-sedačky a odolných materiálov robí prestavané vozidlo pripraveným na intenzívne používanie.

Prvky výbavy

  • Výškovo nastaviteľné hlavové opierky
  • 3-bodový bezp. pás na všetkých sedadlách
  • Podlaha pokrytá pevnou gumovou krytinou
  • Kryt ľavej bočnice zostáva pôvodný z výroby
  • Odkladací priestor pod druhou radou sedadiel – v dĺžke pôvodného furgonu.

Žiadosť o ponuku   POINT Zvýšenie obsaditeľnosti o 3 až 4 miesta Snoeks