Logimpex Ochrana a kotvenie nákladu

Mám záujem o toto vozidlo

Výrobca

M.R. Štefánika 6
027 44
Tvrdošín

Produkt

Spoločnosť Logimpex s.r.o., dodáva profesionálne montážne sety pre úžitkové -dodávkové vozidlá: podlahy , obklady , kryty blatníkov nákladného priestoru.

Podlahy

     Podlahy sú vyrobené z odolného materiálu, fínska brezová preglejka pokrytá vrstvou s vysokou odolnosťou a vyznačuje sa skvelým vzhľadom. Podlahy sú k dispozícii v dvoch hrúbkach : 9 a 12 mm a tiež v dvoch farebných vyhotoveniach tmavo hnedej a svetlo šedej farbe. Ponúkame tiež pokročilé podlahy, pokryté plastom, ktoré sú k dispozícii vo svetlej šedej farbe . / na vyžiadanie /

Nástupne hrany podlahy, ktoré sa nachádzajú v zadných a bočných posuvných dverách sú vybavené hliníkovými  profilmi – AL  “Alutrim”.  Podlahy u väčšiny dodávkových – úžitkových vozidlách sú upevnené originálnym schváleným kotvením /úchytom , ktoré sú vo vozidlách dodávané priamo s vozidlom/ k originálnym upevňovacím bodom vo vozidle  pomocou montážnych misiek, ktoré sú súčasťou nami dodávaných podláh .
Podlahy obsahuje všetky potrebné časti, ktoré budete potrebovať pre montáž do vozidla. 

Štandardné podlahy pozostávajú z 2 častí , v závislosti od veľkosti dodávkového vozidla. Vďaka dvom častiam podlahy je možné s ňou ľahko manipulovať a tiež skladovať.

Doplnky produktu

Odolné kryty blatníkov kolies pre interiéry automobilov
Blatníky kolies

Strešné nosiče

Video recenzia

Doplňujúce informácie k produktu

Prednosti nami dodávaných podláh :

určené na rýchlu svojpomocnú montáž / nepotrebujete žiadne montážne firmy
⦁ podlahy sú vyrábané štandardne z dvoch dielov
⦁ v prípade špeciálnej požiadavky vám vieme dodať podlahu z jedného panelu – vcelku /pri dĺžke podlahy do 4100mm /
⦁ protišmyková úprava s dlhou životnosťou
⦁ ​​protišmykové vlastnosti garantujúce v širokom rozsahu klimatických podmienok
⦁ súčasťou podlahy sú kovové misky s povrchovou úpravou určené pre montáž podlahy pomocou originálnych kotevných úchytov vo vozidle čo umožňuje bezpečné zaistenie prevážaného tovaru počas jazdy v nákladnom priestore
⦁ povrch podlahy je upravený protišmykovou úpravou a farebnou fenolovou vrstvou

Podlahy sú základným prvkom konštrukcie úžitkového vozidla. Podlahy sú vyrobené z certifikovaných materiálov najvyššej kvality, ideálne prispôsobené najobľúbenejším modelom dodávkových automobilov, montované spôsobom, ktorý neovplyvňuje štruktúru vozidla. Podlahy, ktoré ponúka naša spoločnosť, majú odolný protišmykový a nepremokavý povrch odolný proti oderu.

 

Prednosťou nami ponúkaných podláh je možnosť dodania podlahy aj z jedného dielu – vcelku
/ potrebné uviesť pri objednaní /

Žiadosť o ponuku   Logimpex Ochrana a kotvenie nákladu